Altınkum Kapalı Kadınlar Plajı

Altınkum kapalı kadınlar plajının yaz aylarında bayanların akınına uğradığı bilinmektedir. Bu kapsamda Sarıyer semtinde yer alan plajın, ziyaretçi sayısının özellikle yaz aylarında artış gösterdiği bilinmektedir. İçerisinde piknik alanı da bulunan Altınkum kapalı kadınlar plajı, kadınların rahat bir şekilde denize girdiği güzel bir vakit geçirdiği bir bölge olarak tanımlanmaktadır. Sadece bayanlara özel olan bu plaj, ailenizle ya da arkadaşlarınızla güzel bir vakit geçirebileceğiniz bir plaj olarak ön plana çıkmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmez alternatif plaj merkezi olarak tanımlanan Altınkum kadınlar plajı, bayanların büyük beğenisini kazanmış bir plaj olarak ön plana çıkmaktadır. Haftanın tüm günleri açık olan plaj, hizmet kalite standardını da sürekli olarak arttırmaktadır. Plaj doğal güzelliğiyle de büyük beğeni kazanmakla birlikte mavi bayraklı kumsalıyla da büyük beğeni toplamaktadır.

İstanbul Altınkum kapalı kadınlar plajı, özellikle hafta sonları inanılmaz derecede kalabalık olabilmektedir. Bundan dolayı kalabalılardan hoşlanmıyorsanız; hafta içinde plaja gitmek güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Plaj alanına yiyecek ve içeceklerin getirilmesi serbesttir. Ayrıca plajda piknik de yapılabilmektedir. Plajın tüm özellikleri kadınlara has olarak şeklenmiş durumdadır. Plaj alanında duş kabinleri ve soyunma kabinleri de bulunmaktadır. Ayrıca mescit ve alışveriş içinde kantin plaj alanında bulunmaktadır. Bölgedeki servis ve tur ihtiyacının karşılanması noktasında www.ozsarikayatur.com firmasının müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışını benimseyerek kaliteli bir hizmet sunduğu bilinmektedir.

Öz Sarıkayatur firması ile servisimize bindik plaja gittik çok güzel bir gün geçirdik her şey gayet güzel ve söylenen şekilde idi. Bundan sonra da firma olarak kesinlikle özsarıkayaturdan hizmet almaya devam edeceğim.

Fahriye Irmak
Call Now ButtonDOKUN ARA