Altınkum Plajı Sarıyer

Ana Sayfa 3

Altınkum Plajı Sarıyer

Kadınların mahremiyetini koruma konusunda özen gösteren kadınlar plajı, hemen her toplumda yer almaktadır. Ülkemizde özellikle İstanbul’un kadınlar plajı konusunda oldukça iddialı olduğu bilinmektedir. Bu kapsamda özel hassasiyetleri bulunan kadınların Altınkum plajını tercih ettikleri bilinmektedir. Zira bu plaj sadece kadınlara özel olarak hizmet sunmaktadır. Plaj içindeki tüm personellerin ve cankurtaranların dahi kadınlardan oluşuyor olması, kadınlar için mükemmel bir tatil günü seçeneğinin oluşturulmasını sağlamaktadır. Altınkum plajı Sarıyer ilçesinde yer alan bir plaj olarak ön plana çıkmaktadır. Bölgede sunulan hizmetin kalite standartlarının sürekli olarak artış gösterdiği bilinmektedir. Bu kapsamda bölgedeki hizmetin uluslar arası kalite standartlarının çok üzerinde olması, bölgeye olan ilgiyi de arttırmaktadır.

Yaz ayları yaklaşınca hemen herkes güneşlenerek denizin keyfini çıkartmak istemektedir. Ancak bazı plajların karma plaj olması pek çok kadının bu keyiften mahrum kalmasına neden olmaktadır. Oysa kadınlar plajı sadece kadınların ön planda yer aldığı bir plajdır. Böylece kadınların tüm hassasiyetleri gözetilmektedir. Atınkum plajı Sarıyer ilçesinin kuzeyinde yer alan bir plajdır. Plajın temizlik konusunda da oldukça iddialı olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra Altınkum plajının doğal güzelliğinin de oldukça etkileyici olduğu bilinmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında bölgede sunulan plaj hizmetinin ve tur hizmetlerinin sunulmasında sorumluluk üstlenen www.ozsarikayatur.com firması; güvenli ve konforlu bir hizmeti misafirleriyle buluşturmak hususunda oldukça iddialı olmaktadır.

Öz Sarıkayatur firması ile servisimize bindik plaja gittik çok güzel bir gün geçirdik her şey gayet güzel ve söylenen şekilde idi. Bundan sonra da firma olarak kesinlikle özsarıkayaturdan hizmet almaya devam edeceğim.

Fahriye Irmak
Call Now ButtonDOKUN ARA