Altınkum Plajı

GÖRSELLER 1

Altınkum Plajı

Ülkemizin önemli plajlarından birisi olan Altınkum plajı, gerek deniziyle gerek kumuyla gerekse güneşiyle büyük beğeni kazanmaktadır. Bölgenin İstanbul’da olmasının doğal sonucu olarak İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği plajın son derece güzel bir tatil seçeneği olarak karşımıza çıktığı bilinmektedir. Özellikle yaz aylarında güneş, kum ve deniz denince ilk akla gelen Altınkum plajı, oldukça uzun süreden beri ön plana çıkmaktadır. Plajlın mavi bayraklı olması, denize girilmesi konusunda ne kadar elverişli ve hijyen şartlarını karşılayan bir özelliğini ortaya koyduğu bilinmektedir. Bu doğrultuda gün geçtikçe insanların ilgisini çeken Alınkum plajının, son derece nitelikli bir denize girme keyfini ziyaretçilerine sunabilme kabiliyetine sahip olduğu bilinmektedir.

Altınkum plajı denilince akıllara pek çok farklı seçenek gelmektedir. Zira Altınkum bölgesinde öne çıkan Kadınlar plajı ve diğer plajların doğal güzelliklerinin oldukça büyüleyici bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Bunun yanı ıra Altınkum plajının ününün İstanbul dışına çıktığı da bilinmektedir. Zira bölge çok uzun süreden beridir, ziyaretçilerin akınına uğradığı bilinmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında şayet siz de güzel bir gün geçirmek istiyor ve şehrin karmaşasından uzak huzurlu bir gün geçirmeyi istiyorsanız; Altınkum plajını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda bölgeye ulaşım noktasında ve güzel bir gün yaşama doğrultusunda hizmet sunma kabiliyetine sahip olan www.ozsarikayatur.com müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti misafirlerine yaşatma konusunda oldukça iddialı konumda bulunan bir firmadır.

Öz Sarıkayatur firması ile servisimize bindik plaja gittik çok güzel bir gün geçirdik her şey gayet güzel ve söylenen şekilde idi. Bundan sonra da firma olarak kesinlikle özsarıkayaturdan hizmet almaya devam edeceğim.

Fahriye Irmak
Call Now ButtonDOKUN ARA