Kadınlar Plajı İstanbul

GÖRSELLER 7

İstanbul pek çok hususta ülkemizin en önde gelen bir şehri olarak ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda ön plana çıktığı hususlardan birisi de kadınlar plajı olmaktadır. Kadınlar plajı İstanbul için oldukça önemli olan bir bölgedir. Zira çok uzun süreden beri bölge, önemli bir turizm merkezi olarak tanımlanmaktadır. Çok eski zamanlardan beri İstanbulluların uğrak yeri olan kadınlar plajının, yaz aylarında çok fazla bir şekilde ilgi gördüğü bilinmektedir. Özellikle kadınlara özel bir plaj olması nedeniyle; bayanların yoğun ilgi gösterdiği kadınlar plajının, haftanın he günü açık olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra personellerinin de kadın olması nedeniyle kadınlar için kadınlar plajının oldukça güzel bir seçenek olduğu bilinmektedir.

Kadınlar plajı İstanbul Sarıyer ilçesinde yer almaktadır. Boğazın en güzel semtlerinden birisi olan Sarıyer ilçesi, uzun süreden beri kadınlar plajına ev sahipliği yapan bir yerdir. Kadınlar plajı denildiğinde akıllara sadece kadınlara has ve kadınlar için kurgulanmış olan bir plaj gelmektedir. Esasında kadınlar plajı tam olarak bu şekilde sınıflandırılmaktadır. Zira bölgedeki sunula tüm hizmetlerin kadınların özelliklerine kapsadığı bilinmektedir. Ayrıca cankurtaran hizmetlerinden plaj içi hizmetlerine varıncaya kadar tüm çalışanların kadınlardan oluştuğu da bilinmektedir. Bu doğrultuda bölgede tur hizmeti ihtiyacının karşılaması noktasında hizmet sunan www.ozsarikayatur.com firması, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmeti misafirleriyle buluşturmaktadır. Firma hem plaj içi hem de ulaşım hizmetleri anlamında faaliyet yürütmektedir.

Öz Sarıkayatur firması ile servisimize bindik plaja gittik çok güzel bir gün geçirdik her şey gayet güzel ve söylenen şekilde idi. Bundan sonra da firma olarak kesinlikle özsarıkayaturdan hizmet almaya devam edeceğim.

Fahriye Irmak
Call Now ButtonDOKUN ARA