Kadınlar Plajı

Ana Sayfa 4

Kadınlar plajı, kadınlara özel plaj olarak tanımlanabilmektedir. Çalışan personelin dahi bayanlardan oluşması sayesinde kadınlar plajında bayanların gönül rahatlığı içinde denize girmeleri mümkün olmaktadır. Kadınlar plajı denilince ilk akla gelen Sarıyer plajıdır. Boğazın incisi olarak tanımlanan bir bölgede bulunan plajın, ünü tüm İstanbullularca bilinmektedir. Bu noktada bölgeyi ziyaret eden insanların, hem denize girebildiği hem de sevdikleriyle beraber pikniklerini yapabildiği bir alan olarak kadınların plajının büyük bir beğeni kazandığını söylemek mümkün olmaktadır. Kadınlar plajının kendine has özellikleri içeriğinde bulundurması, bayanların bu plaja olan ilgisini gün geçtikçe arttırmaktadır. Ayrıca özellikle kumsaldaki hizmetlerin kaliteli bir şekilde sunulabiliyor olması sayesinde sorunsuz bir tatil keyfinin bölgede yaşandığını söylemek mümkün olmaktadır.

Kadınlar plajı denildiğinde ilk akla gelen semt olan Sarıyer, mavi bayraklı kumsalı ile büyük beğeni kazanmaktadır. Plajlardaki soyunda odası ve duş hizmetlerinin varlığı bölgeye denize girmek için gelen insanların beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca plajda yer alan kantin sayesinde ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olması, deniz keyfinin niteliğini arttırmaktadır. İstanbul’da tur hizmeti sunan www.ozsarikayatur.com firması, oldukça nitelikli ve konforlu bir hizmeti misafirleriyle buluşturmaktadır. Firma ile kadınlar plajına gelen misafirler, sorunsuz bir tatil günü yaşama hususunda avantaj sahibi olmaktadır. Sabah belli bir saatte misafirlerini hareket noktalarından alan firma, akşam da yine aynı şekilde misafirlerini plajdan alarak, geri taşıma hususunda son derece rahat ve güvenli bir hizmeti sunmaktadır.

Öz Sarıkayatur firması ile servisimize bindik plaja gittik çok güzel bir gün geçirdik her şey gayet güzel ve söylenen şekilde idi. Bundan sonra da firma olarak kesinlikle özsarıkayaturdan hizmet almaya devam edeceğim.

Fahriye Irmak
Call Now ButtonDOKUN ARA